15.581
Bearbeitungen
Zeile 109: | Zeile 109: | ||
|style="background:#F1F1F1"|[[Playstation3]]<br/>[[XBOX360]] | |style="background:#F1F1F1"|[[Playstation3]]<br/>[[XBOX360]] | ||
|style="background:#F1F1F1"|KOFXIII<br/>KOF13 | |style="background:#F1F1F1"|KOFXIII<br/>KOF13 | ||
|style="background:#F1F1F1"|[[Playstation3]]<br/>[[XBOX360]] | |||
|- valign="top" | |||
|style="background:#F1F1F1"|[[Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds]] | |||
|style="background:#F1F1F1"|[[Playstation3]]<br/>[[XBOX360]] | |||
|style="background:#F1F1F1"|MVC3 | |||
|style="background:#F1F1F1"|[[Playstation3]]<br/>[[XBOX360]] | |style="background:#F1F1F1"|[[Playstation3]]<br/>[[XBOX360]] | ||
|} | |} |