19.071
Bearbeitungen
Zeile 55: | Zeile 55: | ||
|- | |- | ||
| 6B(can) || 20 || 3|| <span style="color: blue;">+2</span>|| <span style="color: blue;">+0</span> ||Airborne F6-19. | | 6B(can) || 20 || 3|| <span style="color: blue;">+2</span>|| <span style="color: blue;">+0</span> ||Airborne F6-19. | ||
|- | |||
| Saving Shift || ? || n*|| /|| /||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
| 2A || 6 || 2|| <span style="color: blue;">+5</span>|| <span style="color: blue;">+4</span> || | | 2A || 6 || 2|| <span style="color: blue;">+5</span>|| <span style="color: blue;">+4</span> || | ||
Zeile 233: | Zeile 235: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | | style="background-color:#F9F9F9;" |S | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Airborne F6-19. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Airborne F6-19. | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Saving Shift''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_saving.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |n* | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen