19.112
Bearbeitungen
Zeile 49: | Zeile 49: | ||
|- | |- | ||
| 5E || 20 || 12|| KD|| <span style="color: red;">-19/-17</span>* ||Airborne F7-21. *=point blank / max range. | | 5E || 20 || 12|| KD|| <span style="color: red;">-19/-17</span>* ||Airborne F7-21. *=point blank / max range. | ||
|- | |||
| GC || 6 || 4|| KD|| <span style="color: red;">-?</span> || | |||
|- | |- | ||
| 6B || 28 || 3|| <span style="color: blue;">+0</span>|| <span style="color: red;">-1</span> ||Overhead. Airborne F10-27. | | 6B || 28 || 3|| <span style="color: blue;">+0</span>|| <span style="color: red;">-1</span> ||Overhead. Airborne F10-27. | ||
Zeile 204: | Zeile 206: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |*Old Japanese data lists this move as 21F startup. *2=point blank / max range. | | style="background-color:#F9F9F9;" |*Old Japanese data lists this move as 21F startup. *2=point blank / max range. | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''GC''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_GC.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |6 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |<span style="color: red;">-?</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''6B''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''6B''' |
Bearbeitungen