19.071
Bearbeitungen
Zeile 99: | Zeile 99: | ||
|- | |- | ||
| 214C || 50 || 68||<span style="color: blue;">+24</span> || <span style="color: blue;">+23</span> ||negates projectiles from F44. Travels further than 214A. | | 214C || 50 || 68||<span style="color: blue;">+24</span> || <span style="color: blue;">+23</span> ||negates projectiles from F44. Travels further than 214A. | ||
|- | |||
| 236B || 13 || 3|| KD|| <span style="color: red;">-11</span> || | |||
|- | |||
| 236D || 24 || 3|| KD|| <span style="color: blue;">+5</span> ||Negates projetiles from F22. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Zeile 353: | Zeile 357: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''236B''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''236B''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236B.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236B.png]][[bild:kofxi_malin_236B_gif.gif]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |13 | | style="background-color:#F9F9F9;" |13 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |1+1+1 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |KD | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |-11 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''236D''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''236D''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild: | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236D_1.png]][[bild:kofxi_malin_236D_2.png]][[bild:kofxi_malin_236D_gif.gif]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |24 | | style="background-color:#F9F9F9;" |24 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |1+1+1 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |KD | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+5 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |Negates projectiles from F22. | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''236236K''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''236236K''' |
Bearbeitungen