19.112
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
|||
Zeile 87: | Zeile 87: | ||
|- | |- | ||
| j.D || 11 || 4|| /|| / ||Different than smalljump E | | j.D || 11 || 4|| /|| / ||Different than smalljump E | ||
|- | |||
| 236A|| 11 || 14|| <span style="color: red;">-8</span>*|| <span style="color: red;">-9</span>* ||Airborne F9-24. *=point blank. | |||
|- | |||
| 236C|| 16 || 23|| <span style="color: red;">-14</span>*|| <span style="color: red;">-15</span>* ||Airborne F14-38. *=point blank. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Zeile 288: | Zeile 292: | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Startup | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Startup | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Active | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Active | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Hit | ||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Guard | |||
! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Note | ! style="width:60px;background-color:#FFd800;" | Note | ||
|- | |- | ||
Zeile 294: | Zeile 299: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236A.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236A.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |11 | | style="background-color:#F9F9F9;" |11 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |14 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |-8* | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |-9* | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Airborne F9-24. *=point blank. | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''236C''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''236C''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236C.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236C.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |16 | | style="background-color:#F9F9F9;" |16 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |23 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |-14* | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |-15* | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Airborne F14-38. *=point blank. | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''623A''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''623A''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_623A.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_623A.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | | style="background-color:#F9F9F9;" |7 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 315: | Zeile 323: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_623C.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_623C.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |9 | | style="background-color:#F9F9F9;" |9 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 322: | Zeile 331: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_214A.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_214A.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |50 | | style="background-color:#F9F9F9;" |50 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 329: | Zeile 339: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_214C.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_214C.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |56 | | style="background-color:#F9F9F9;" |56 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 336: | Zeile 347: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236B.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236B.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |13 | | style="background-color:#F9F9F9;" |13 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 343: | Zeile 355: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236D.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236D.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |24 | | style="background-color:#F9F9F9;" |24 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 350: | Zeile 363: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236236K.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236236K.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 356: | Zeile 370: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''j.236236P''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''j.236236P''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_jump_236236P.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_jump_236236P.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
Zeile 364: | Zeile 379: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236236E.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_236236E.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |5 | | style="background-color:#F9F9F9;" |5 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | | style="background-color:#F9F9F9;" |? |
Bearbeitungen