19.071
Bearbeitungen
Zeile 27: | Zeile 27: | ||
==Frame Data== | ==Frame Data== | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | |||
|+Short List | |||
|- | |||
! Move !! S!! A!! Hit!! Grd!! Note | |||
|- | |||
| 5A(c) || 4 || 2|| <span style="color: blue;">+2</span>|| <span style="color: blue;">+1</span> || | |||
|- | |||
| 5A(f) || 6 || 3|| <span style="color: blue;">+1</span>|| <span style="color: blue;">+0</span> || | |||
|- | |||
| 5B(c) || 7 || 3|| <span style="color: blue;">+2</span>|| <span style="color: blue;">+1</span> || | |||
|- | |||
| 5B(f) || 8 || 3|| <span style="color: blue;">+2</span>|| <span style="color: blue;">+1</span> || | |||
|- | |||
| 5C(c) || 5 || 4|| <span style="color: blue;">+5</span>|| <span style="color: blue;">+4</span> || | |||
|- | |||
| 5C(f) || 10 || 4|| <span style="color: blue;">+1</span>|| <span style="color: blue;">+0</span> || | |||
|- | |||
| 5D(c) || 5 || 4|| <span style="color: blue;">+4</span>|| <span style="color: blue;">+3</span> || | |||
|- | |||
| 5D(f) || 11 || 2|| <span style="color: blue;">+1</span>|| <span style="color: blue;">+0</span> ||Airborne F7-21. | |||
|- | |||
| 5E || 20 || 12|| KD|| <span style="color: red;">-19/-17</span>* ||Airborne F7-21. *=point blank / max range. | |||
|- | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | ||
Zeile 43: | Zeile 66: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |2 | | style="background-color:#F9F9F9;" |2 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+2 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+1 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 52: | Zeile 75: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |6 | | style="background-color:#F9F9F9;" |6 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3 | | style="background-color:#F9F9F9;" |3 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+1 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+0 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 61: | Zeile 84: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | | style="background-color:#F9F9F9;" |7 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3 | | style="background-color:#F9F9F9;" |3 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+2 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+1 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 70: | Zeile 93: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |8 | | style="background-color:#F9F9F9;" |8 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |3 | | style="background-color:#F9F9F9;" |3 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+2 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+1 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |- | ||
Zeile 77: | Zeile 100: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_5C(c).png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_5C(c).png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |5 | | style="background-color:#F9F9F9;" |5 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+5 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
Zeile 96: | Zeile 119: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |5 | | style="background-color:#F9F9F9;" |5 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |4 | | style="background-color:#F9F9F9;" |4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+4 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+3 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Hits low | | style="background-color:#F9F9F9;" |Hits low | ||
Zeile 105: | Zeile 128: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |11 | | style="background-color:#F9F9F9;" |11 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |2 | | style="background-color:#F9F9F9;" |2 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |+1 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |+0 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |Airborne F7-21. | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''5E''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''5E''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_5E_1.png]][[bild:kofxi_malin_5E_2.png]][[bild:kofxi_malin_5E_3.png]][[bild:kofxi_malin_5E_4.png]][[bild:kofxi_malin_5E_5.png]][[bild:kofxi_malin_5E_6.png]][[bild:kofxi_malin_5E_7.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_malin_5E_1.png]][[bild:kofxi_malin_5E_2.png]][[bild:kofxi_malin_5E_3.png]][[bild:kofxi_malin_5E_4.png]][[bild:kofxi_malin_5E_5.png]][[bild:kofxi_malin_5E_6.png]][[bild:kofxi_malin_5E_7.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |20* | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |1+1+1+1+1+1+6 | | style="background-color:#F9F9F9;" |1+1+1+1+1+1+6 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |KD | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |-19/-17* | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |*Old Japanese data lists this move as 21F startup. *2=point blank / max range. | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''6B''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''6B''' |
Bearbeitungen