19.074
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
K (→Frame Data) |
||
Zeile 80: | Zeile 80: | ||
|- | |- | ||
| 5E|| [[bild:kofxi_kyo_5E.png]] || 18 || 4? || Beispiel || Beispiel | | 5E|| [[bild:kofxi_kyo_5E.png]] || 18 || 4? || Beispiel || Beispiel | ||
|- | |- | ||
| 6B|| [[bild:kofxi_kyo_6B.png]] || 22 || 2? || Beispiel || Beispiel | | 6B|| [[bild:kofxi_kyo_6B.png]] || 22 || 2? || Beispiel || Beispiel | ||
Zeile 102: | Zeile 98: | ||
|- | |- | ||
| 2D|| [[bild:kofxi_kyo_2D.png]] || 13 || 3? || Beispiel || Beispiel | | 2D|| [[bild:kofxi_kyo_2D.png]] || 13 || 3? || Beispiel || Beispiel | ||
|- | |||
| 3D|| [[bild:kofxi_kyo_3D_1.png]][[bild:kofxi_kyo_3D_2.png]] || 12 || 3+4? || Beispiel || Beispiel | |||
|- | |||
| 3D(cancel)|| [[bild:kofxi_kyo_3D(cancel)_1.png]][[bild:kofxi_kyo_3D(cancel)_2.png]] || ? || 3+4? || Beispiel || Beispiel | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen