19.100
Bearbeitungen
(→Colors) |
|||
Zeile 114: | Zeile 114: | ||
|- | |- | ||
| 214P>214P|| 11 || 4 || -8|| -9|| | | 214P>214P|| 11 || 4 || -8|| -9|| | ||
|- | |||
| 214P>214P>66A|| 9 || 3 || KD|| -13|| | |||
|- | |||
| 214P>214P>66AA|| 10* || 5 || KD|| -16*||*=After 66A. *2=against tall characters. | |||
|- | |- | ||
| 214A>214A>214A|| 21 || 4 || KD|| -9||Low Hit. | | 214A>214A>214A|| 21 || 4 || KD|| -9||Low Hit. | ||
Zeile 265: | Zeile 269: | ||
|- | |- | ||
| 214P>214P||[[bild:kofxi_kim_214P214P.png]]|| 11 || 4 || -8|| -9|| | | 214P>214P||[[bild:kofxi_kim_214P214P.png]]|| 11 || 4 || -8|| -9|| | ||
|- | |||
| 214P>214P>66A||[[bild:kofxi_kim_214P214P66A.png]]|| 9 || 3 || KD|| -13|| | |||
|- | |||
| 214P>214P>66AA||[[bild:kofxi_kim_214P214P66AA.png]]|| 10* || 5 || KD|| -16*||*=After 66A. *2=against tall characters. | |||
|- | |- | ||
| 214A>214A>214A||[[bild:kofxi_kim_214P214P214A.png]]|| 21 || 4 || KD|| -9||Low Hit. | | 214A>214A>214A||[[bild:kofxi_kim_214P214P214A.png]]|| 21 || 4 || KD|| -9||Low Hit. |
Bearbeitungen