18.969
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
|||
Zeile 134: | Zeile 134: | ||
| [2],8D>2D|| [[bild:kofxi_kim_28D2D_1.png]][[bild:kofxi_kim_28D2D_2.png]]|| 11 || 3+3 || || | | [2],8D>2D|| [[bild:kofxi_kim_28D2D_1.png]][[bild:kofxi_kim_28D2D_2.png]]|| 11 || 3+3 || || | ||
|- | |- | ||
| [4],6K|| [[bild: | | [4],6B|| [[bild:kofxi_kim_46B.png]]|| 16 || 5 || || | ||
|- | |||
| [4],6K>2K|| [[bild:kofxi_kim_46K2K.png]]|| 19 || 3 || || | |||
|- | |||
| [4],6D|| [[bild:kofxi_kim_46D.png]]|| 16 || 8 || || | |||
|- | |||
| [4],6K>2K|| [[bild:kofxi_kim_46K2K.png]]|| 23 || 5 || || | |||
|- | |- | ||
| 22B|| [[bild:kofxi_kim_22B.png]]|| 8 || 2+2 || || | | 22B|| [[bild:kofxi_kim_22B.png]]|| 8 || 2+2 || || |
Bearbeitungen