19.074
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
|||
Zeile 49: | Zeile 49: | ||
|- | |- | ||
| 5E ||28 || 4 || KD || <span style="color: red;">-6</span> || | | 5E ||28 || 4 || KD || <span style="color: red;">-6</span> || | ||
|- | |||
| GC ||9 || 6 || KD || <span style="color: red;">-?</span> || | |||
|- | |- | ||
| 6A ||8 || 4 || <span style="color: blue;">+8</span> || <span style="color: blue;">+7</span> || | | 6A ||8 || 4 || <span style="color: blue;">+8</span> || <span style="color: blue;">+7</span> || | ||
Zeile 214: | Zeile 216: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | | style="background-color:#F9F9F9;" |KD | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-6 | | style="background-color:#F9F9F9;" |-6 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''GC''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_elisabeth_GC.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |9 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |6 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |- |
Bearbeitungen