19.065
Bearbeitungen
Zeile 76: | Zeile 76: | ||
|- | |- | ||
| 6B|| 18 || 3+3|| <span style="color: red;">-5</span>|| <span style="color: red;">-6</span>|| | | 6B|| 18 || 3+3|| <span style="color: red;">-5</span>|| <span style="color: red;">-6</span>|| | ||
|- | |||
| Saving Shift|| ? || n*|| /|| /||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
| 2A|| 4 || 2|| <span style="color: blue;">+6</span>|| <span style="color: blue;">+5</span>|| | | 2A|| 4 || 2|| <span style="color: blue;">+6</span>|| <span style="color: blue;">+5</span>|| | ||
Zeile 256: | Zeile 258: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-7 | | style="background-color:#F9F9F9;" |-7 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |'''Saving Shift''' | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_duolon_saving.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |? | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |n* | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |/ | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen