19.065
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
|||
Zeile 70: | Zeile 70: | ||
|- | |- | ||
| 5E|| 9 || 4|| KD|| <span style="color: red;">-6</span>|| | | 5E|| 9 || 4|| KD|| <span style="color: red;">-6</span>|| | ||
|- | |||
| GC|| 7 || 7|| KD|| <span style="color: red;">-?</span>|| | |||
|- | |- | ||
| 6A|| 26 || 4|| <span style="color: red;">-6</span>|| <span style="color: red;">-7</span>||Pulls in, Special Cancel | | 6A|| 26 || 4|| <span style="color: red;">-6</span>|| <span style="color: red;">-7</span>||Pulls in, Special Cancel | ||
Zeile 239: | Zeile 241: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |''' | | style="background-color:#F9F9F9;" |'''GC''' | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild: | | style="background-color:#F9F9F9;" |[[bild:kofxi_duolon_GC.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |7 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" |7 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | | style="background-color:#F9F9F9;" |KD | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |- | | style="background-color:#F9F9F9;" |-? | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | | | style="background-color:#F9F9F9;" | | ||
|- | |- |
Bearbeitungen