15.581
Bearbeitungen
(→Blah) |
(→Blah) |
||
Zeile 87: | Zeile 87: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | 4:1 | | style="background-color:#F9F9F9;" | 4:1 | ||
|- | |- | ||
| style="height: | | style="height:10px;background-color:#FFFFFF;" | | ||
| style="height: | | style="height:10px;background-color:#FFFFFF;" | | ||
| style="height: | | style="height:10px;background-color:#FFFFFF;" | | ||
| style="height: | | style="height:10px;background-color:#FFFFFF;" | | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | '''Spinning Knuckle''' (LP) | | style="background-color:#F9F9F9;" | '''Spinning Knuckle''' (LP) | ||
Zeile 116: | Zeile 116: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:red">'''40'''</span> | | style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:red">'''40'''</span> | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | 4:1 | | style="background-color:#F9F9F9;" | 4:1 | ||
|- | |||
| style="height:10px;background-color:#FFFFFF;" | | |||
| style="height:10px;background-color:#FFFFFF;" | | |||
| style="height:10px;background-color:#FFFFFF;" | | |||
| style="height:10px;background-color:#FFFFFF;" | | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | '''Cannon Spike''' (LK) | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:green">'''120'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:red">'''30'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | X | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | '''Cannon Spike''' (MK) | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:green">'''140'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:red">'''35'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | X | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | '''Cannon Spike''' (HK) | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:green">'''150'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:red">'''37'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | X | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | '''Cannon Spike''' (EX) | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:green">'''160'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:red">'''40'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | X | |||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | '''Cannon Spike''' (AVG) | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:green">'''X'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | <span style="color:red">'''X'''</span> | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | X | |||
|} | |} | ||