15.581
Bearbeitungen
Zeile 112: | Zeile 112: | ||
|{{AH3 Char | name= [[Yasuzumi Yoriko(AH3)|Yasuzumi Yoriko]] | jname = 頼子 | picture = [[File:ah3_menu_yoriko.png|100px|link=Yasuzumi Yoriko(AH3)]]}} | |{{AH3 Char | name= [[Yasuzumi Yoriko(AH3)|Yasuzumi Yoriko]] | jname = 頼子 | picture = [[File:ah3_menu_yoriko.png|100px|link=Yasuzumi Yoriko(AH3)]]}} | ||
|{{AH3 Char | name= [[Lilica Flechnerow(AH3)|Lilica Flechnerow]] | jname = リリカ | picture = [[File:ah3_menu_lilica.png|100px|link=Lilica Flechnerow(AH3)]]}} | |{{AH3 Char | name= [[Lilica Flechnerow(AH3)|Lilica Flechnerow]] | jname = リリカ | picture = [[File:ah3_menu_lilica.png|100px|link=Lilica Flechnerow(AH3)]]}} | ||
|{{AH3 Char | name= [[Parace L'sia(AH3)|Parace L'sia]] | jname = Parace | picture = [[File:ah3_menu_parace.png|100px|link=Parace L'sia(AH3)]]}} | |||
|- | |||
|{{AH3 Char | name= [[Mildred Avallone(AH3)|Mildred Avallone]] | jname = Mildred | picture = [[File:ah3_menu_mildred.png|100px|link=Mildred Avallone(AH3)]]}} | |||
|} | |} | ||