15.581
Bearbeitungen
Zeile 85: | Zeile 85: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [[Bild: SFIV_B.png]][[Bild: SFIV_DB.png]][[Bild: SFIV_D.png]] | | style="background-color:#F9F9F9;" | [[Bild: SFIV_B.png]][[Bild: SFIV_DB.png]][[Bild: SFIV_D.png]] | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" | Selten | | style="background-color:#F9F9F9;" | Selten | ||
|- | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | HCF | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | half circle forward | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [[Bild: SFIV_B.png]][[Bild: SFIV_DB.png]][[Bild: SFIV_D.png]][[Bild: SFIV_DF.png]][[Bild: SFIV_F.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | Sehr oft | |||
| style="background-color:#FFFFFF;" | | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | HCB | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | half circle back | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | [[Bild: SFIV_F.png]][[Bild: SFIV_DF.png]][[Bild: SFIV_D.png]][[Bild: SFIV_DB.png]][[Bild: SFIV_B.png]] | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" | Sehr oft | |||
|} | |} | ||
*'''360''' = full circle | *'''360''' = full circle |