19.117
Bearbeitungen
Zeile 76: | Zeile 76: | ||
|- | |- | ||
| 5E|| 16 || 6|| KD|| -3|| | | 5E|| 16 || 6|| KD|| -3|| | ||
|- | |||
| 6A || 24 || 5|| +10|| +9|| | |||
|- | |||
| 6B || 9 || 4|| -3*|| +2*||Vs. standing Griffon | |||
|- | |- | ||
| 2A|| 4 || 3|| +5|| +4|| | | 2A|| 4 || 3|| +5|| +4|| | ||
Zeile 81: | Zeile 85: | ||
| 2B|| 5 || 2|| +6|| +5|| | | 2B|| 5 || 2|| +6|| +5|| | ||
|- | |- | ||
| 2C|| 7 || 4|| +3|| +2|| | | 2C|| 7 || 4|| +4|| +3|| | ||
|- | |||
| 2D|| 9 || 4|| KD|| +5|| | |||
|- | |||
| 236A|| 12|| 6|| +3|| +2|| | |||
|- | |||
| >66A|| 3|| 10|| KD|| -9|| | |||
|- | |||
| 236C|| 19|| 8|| +1|| +0|| | |||
|- | |||
| >66C|| 3|| 12|| KD|| -11|| | |||
|- | |||
| 214A|| 6|| 2|| -12|| -13|| | |||
|- | |||
| 214B|| 6|| 2|| -14|| -15|| | |||
|- | |- | ||
| | | 214C|| 6|| 2|| KD|| -25||Launches | ||
|- | |- | ||
| | | 214D|| 6|| 2|| KD|| -27||Launches | ||
|- | |||
| 214K-A|| 15|| 12|| KD|| +8*||Launches *=after 214B on guard | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Bearbeitungen