19.112
Bearbeitungen
Keine Bearbeitungszusammenfassung |
|||
Zeile 85: | Zeile 85: | ||
| 6A(can) || 16|| 4|| +4|| +3|| 6|| 0|| 0|| 12|| | | 6A(can) || 16|| 4|| +4|| +3|| 6|| 0|| 0|| 12|| | ||
|- | |- | ||
| 3A || 10|| 9|| KD|| - | | 3A || 10|| 9|| KD|| -16|| 12|| 8|| 7|| 14|| | ||
|- | |- | ||
| 3A(can) || 7|| 2|| - | | 3A(can) || 7|| 2|| -5|| -6|| 8|| 9|| 7|| 7|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Zeile 263: | Zeile 263: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |9 | | style="background-color:#F9F9F9;" |9 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |KD | | style="background-color:#F9F9F9;" |KD | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |- | | style="background-color:#F9F9F9;" |-16 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | | style="background-color:#F9F9F9;" |S | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Juggles. Launches. Special Cancel. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Juggles. Launches. Special Cancel. | ||
Zeile 271: | Zeile 271: | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |7 | | style="background-color:#F9F9F9;" |7 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |2 | | style="background-color:#F9F9F9;" |2 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-5 | |||
| style="background-color:#F9F9F9;" |-6 | | style="background-color:#F9F9F9;" |-6 | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |S | | style="background-color:#F9F9F9;" |S | ||
| style="background-color:#F9F9F9;" |Combos even from light attacks. No Launch. | | style="background-color:#F9F9F9;" |Combos even from light attacks. No Launch. |
Bearbeitungen