19.112
Bearbeitungen
Zeile 27: | Zeile 27: | ||
==Frame Data== | ==Frame Data== | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | |||
|+Short List | |||
|- | |||
! Move !! S!! A!! Hit!! Grd!! Note | |||
|- | |||
| 5A(c) || 6 || 4|| +4|| +3 || | |||
|- | |||
| 5A(f)|| 8 || 3|| +8 || +7 || | |||
|- | |||
| 5B(c)|| 7 || 3|| +5|| +4 ||Low Hit | |||
|- | |||
| 5B(f)|| 8 || 4|| +3|| +2|| | |||
|- | |||
| 5C(c)|| 4 || 2+5|| +1|| +0|| | |||
|- | |||
| 5C(f)|| 9 || 3|| -1|| -2|| | |||
|- | |||
| 5D(c)|| 7 || 6|| +6|| +5|| | |||
|- | |||
| 5D(f)|| 12 || 4+4|| -6|| -7|| | |||
|- | |||
| 5E|| 13 || 5|| KD|| -8|| | |||
|- | |||
| 6A|| 7 || 2|| +5|| +4|| | |||
|- | |||
| 6AA|| 11 || 6|| +3|| +2|| | |||
|- | |||
| 6B|| 20 || 2+2|| +0|| -1|| | |||
|- | |||
| 2A|| 5 || 4|| +2|| +1|| | |||
|- | |||
| 2B|| 7 || 3+2|| +3|| +2|| | |||
|- | |||
| 2C|| 10 || 2+5|| -2|| -3|| | |||
|- | |||
| 2D|| 7 ||6 || KD|| -17|| | |||
|- | |||
| j.A|| || || || || | |||
|- | |||
| j.B || || || || || | |||
|- | |||
| small C|| || || || || | |||
|- | |||
| j.C || || || || || | |||
|- | |||
| small D || || || || || | |||
|- | |||
| j.D || || || || || | |||
|- | |||
| j.E || || || || || | |||
|- | |||
| 236A|| || || || || | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" cellspacing="1" style="text-align: center; color:black;border: 1px solid #B5B5B5" | ||
|+Standing Attacks | |+Standing Attacks |
Bearbeitungen