19.130
Bearbeitungen
K (→Frame Data) |
|||
Zeile 131: | Zeile 131: | ||
|- | |- | ||
| jump forward C|| [[bild:kofxi_kim_jump_forward_C_1.png]][[bild:kofxi_kim_jump_forward_C_2.png]]|| 12 || 2+3 || unique hitbox | | jump forward C|| [[bild:kofxi_kim_jump_forward_C_1.png]][[bild:kofxi_kim_jump_forward_C_2.png]]|| 12 || 2+3 || unique hitbox | ||
|- | |||
| smalljump back D|| [[bild:kofxi_kim_smalljump_back_D.png]]|| 10 || 2 || | |||
|- | |||
| smalljump up D|| [[bild:kofxi_kim_smalljump_up_D.png]]|| 10 || 2 || | |||
|- | |||
| smalljump forward D|| [[bild:kofxi_kim_smalljump_forward_D.png]]|| 10 || 2 || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen