15.581
Bearbeitungen
Zeile 21: | Zeile 21: | ||
|valign=top|{{AH3 Char | name= [[Konoha(AH3)|Konoha]] | jname = このは | picture = [[File:ah3_menu_konoha.png|link=Konoha(AH3)]]}} | |valign=top|{{AH3 Char | name= [[Konoha(AH3)|Konoha]] | jname = このは | picture = [[File:ah3_menu_konoha.png|link=Konoha(AH3)]]}} | ||
|valign=top|{{AH3 Char | name= [[Inuwaka Nazuna(AH3)|Inuwaka Nazuna]] | jname = なずな | picture = [[File:ah3_menu_nazuna.png|link=Inuwaka Nazuna(AH3)]]}} | |valign=top|{{AH3 Char | name= [[Inuwaka Nazuna(AH3)|Inuwaka Nazuna]] | jname = なずな | picture = [[File:ah3_menu_nazuna.png|link=Inuwaka Nazuna(AH3)]]}} | ||
|- | |||
|valign=top|{{AH3 Char | name= [[Inuwaka Akane(AH3)|Inuwaka Akane]] | jname = あかね | picture = [[File:ah3_menu_akane.png|link=Inuwaka Akane(AH3)]]}} | |||
|valign=top|{{AH3 Char | name= [[Mei-Fang(AH3)|Mei-Fang]] | jname = 美凰 | picture = [[File:ah3_menu_meifang.png|link=Mei-Fang(AH3)]]}} | |||
|valign=top|{{AH3 Char | name= [[Daidohji Kira(AH3)|Daidohji Kira]] | jname = きら | picture = [[File:ah3_menu_kira.png|link=Daidohji Kira(AH3)]]}} | |||
|valign=top|{{AH3 Char | name= [[Catherine Kyohbashi(AH3)|Catherine Kyohbashi]] | jname = キャサリン京橋 | picture = [[File:ah3_menu_catherine.png|link=Catherine Kyohbashi(AH3)]]}} | |||
|valign=top|{{AH3 Char | name= [[Angelia Avallone(AH3)|Angelia Avallone]] | jname = アンジェリア | picture = [[File:ah3_menu_angelina.png|link=Angelia Avallone(AH3)]]}} | |||
|} | |} | ||
Zeile 70: | Zeile 76: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | |