15.581
Bearbeitungen
(→OK) |
(→OK) |
||
Zeile 23: | Zeile 23: | ||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Dorgan(CB)|Dorgan]] |jname = [[Dorgan(CB)|Dorgan]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Dorgan.png|link=Dorgan(CB)]]}} | |{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Dorgan(CB)|Dorgan]] |jname = [[Dorgan(CB)|Dorgan]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Dorgan.png|link=Dorgan(CB)]]}} | ||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Vargan(CB)|Vargan]] |jname = [[Vargan(CB)|Vargan]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Vargan.png|link=Vargan(CB)]]}} | |{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Vargan(CB)|Vargan]] |jname = [[Vargan(CB)|Vargan]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Vargan.png|link=Vargan(CB)]]}} | ||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[ | |{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Gerhardsen II(CB)|Gerhardsen II]] |jname = [[Gerhardsen II(CB)|Gerhardsen II]] |picture = [[Bild:CB_Icon_GerhardsenII.png|link=Gerhardsen II(CB)]]}} | ||
|- | |- | ||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Zon(CB)|Zon]] |jname = [[Zon(CB)|Zon]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Zon.png|link=Zon(CB)]]}} | |{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Zon(CB)|Zon]] |jname = [[Zon(CB)|Zon]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Zon.png|link=Zon(CB)]]}} | ||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Nsidor(CB)|Nsidor]] |jname = [[Nsidor(CB)|Nsidor]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Nsidor.png|link=Nsidor(CB)]]}} | |{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Nsidor(CB)|Nsidor]] |jname = [[Nsidor(CB)|Nsidor]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Nsidor.png|link=Nsidor(CB)]]}} | ||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |jname = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Bernhard.png|link=Bernhard(CB)]]}} | |||
|- | |||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |jname = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Bernhard.png|link=Bernhard(CB)]]}} | |||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |jname = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Bernhard.png|link=Bernhard(CB)]]}} | |||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |jname = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Bernhard.png|link=Bernhard(CB)]]}} | |||
|- | |||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |jname = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Bernhard.png|link=Bernhard(CB)]]}} | |||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |jname = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Bernhard.png|link=Bernhard(CB)]]}} | |||
|{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |jname = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Bernhard.png|link=Bernhard(CB)]]}} | |{{Chaos_Breaker_Char |name = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |jname = [[Bernhard(CB)|Bernhard]] |picture = [[Bild:CB_Icon_Bernhard.png|link=Bernhard(CB)]]}} | ||
|- | |- |