15.581
Bearbeitungen
(→Chars) |
(→Chars) |
||
Zeile 28: | Zeile 28: | ||
|{{KOFXIII_Char |name = [[Iori Yagami(KOFXIII)|Iori Yagami]] |jname = [[Iori Yagami(KOFXIII)|(八神庵)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Iori.png|link=Iori Yagami(KOFXIII)]]}} | |{{KOFXIII_Char |name = [[Iori Yagami(KOFXIII)|Iori Yagami]] |jname = [[Iori Yagami(KOFXIII)|(八神庵)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Iori.png|link=Iori Yagami(KOFXIII)]]}} | ||
|{{KOFXIII_Char |name = [[Mature(KOFXIII)|Mature]] |jname = [[Mature(KOFXIII)|(マチュア)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Mature.png|link=Mature(KOFXIII)]]}} | |{{KOFXIII_Char |name = [[Mature(KOFXIII)|Mature]] |jname = [[Mature(KOFXIII)|(マチュア)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Mature.png|link=Mature(KOFXIII)]]}} | ||
|{{KOFXIII_Char |name = [[The_King_of_Fighters_XIII|Coming Soon]] |jname = [[The_King_of_Fighters_XIII|(Coming Soon)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Coming_Soon.png|link=The_King_of_Fighters_XIII]]}} | |||
|- | |||
|{{KOFXIII_Char |name = [[Robert Garcia(KOFXIII)|Robert Garcia]] |jname = [[Robert Garcia(KOFXIII)|(ロバート・ガルシア)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Robert.png|link=Robert Garcia(KOFXIII)]]}} | |||
|{{KOFXIII_Char |name = [[Ryo Sakazaki(KOFXIII)|Ryo Sakazaki]] |jname = [[Ryo Sakazaki(KOFXIII)|(リョウ・サカザキ)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Ryo.png|link=Ryo Sakazaki(KOFXIII)]]}} | |||
|{{KOFXIII_Char |name = [[The_King_of_Fighters_XIII|Coming Soon]] |jname = [[The_King_of_Fighters_XIII|(Coming Soon)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Coming_Soon.png|link=The_King_of_Fighters_XIII]]}} | |{{KOFXIII_Char |name = [[The_King_of_Fighters_XIII|Coming Soon]] |jname = [[The_King_of_Fighters_XIII|(Coming Soon)]] |picture = [[Bild:KOFXIII_Tab_Coming_Soon.png|link=The_King_of_Fighters_XIII]]}} | ||
|} | |} |