19.130
Bearbeitungen
Zeile 53: | Zeile 53: | ||
|- | |- | ||
|5C>5E|| 5 || 4 || +7|| +6||Chain Combo. | |5C>5E|| 5 || 4 || +7|| +6||Chain Combo. | ||
|- | |||
|Saving Shift|| ? || n* || /|| /||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
|2A|| 5 || 4 || +2|| +1|| | |2A|| 5 || 4 || +2|| +1|| | ||
Zeile 161: | Zeile 163: | ||
|- | |- | ||
| 5C>5E|| [[bild:kofxi_terry_5C5E.png]] || 5 || 4 || +7|| +6||Chain Combo. No cancel, but massive frame advantage & Quick Shift possible. | | 5C>5E|| [[bild:kofxi_terry_5C5E.png]] || 5 || 4 || +7|| +6||Chain Combo. No cancel, but massive frame advantage & Quick Shift possible. | ||
|- | |||
|Saving Shift|| [[bild:kofxi_terry_saving.png]] || ? || n* || /|| /||Active until landing. 9F/10F recovery (hit/whiff). | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Bearbeitungen